Kurumsal

 

2007 yılının başlarında Samsun’da 4 büyük hırdavat toptancısı piyasada oluşan aşırı rekabetten ve kar marjlarının düşmesinden etkilenerek çözüm üretmek için bir araya gelmeye karar verdi.

 

 

Bunun için 6 ay süren toplantılar sonucunda kurulacak şirketin alt yapısı hazırlanarak ekim 2007’de Kartek Hırdavat ve Nalbur Ltd. Şti. kuruldu. Firmamız Örnek Sanayi Sitesi’nde ilk başlarda 2 bin 400 metrekare alanda; Şuanda 4 bin 800 metrekare kapalı alanda, 7 kişilik saha satış elemanı ile toplamda 30 kişilik ekibimiz ve 10 aracımız ile hizmet vermektedir. Ortakların birbiriyle uyumu, çalışanların tecrübesi, müşterilere malzeme tedariğindeki hız ve ürün çeşidiyle bölgesinde hatırı sayılır bir pazar payına ulaşmıştır. Bu ivmeyle de her yıl pazar payını artırarak ve büyüyerek yoluna devam etmektedir.Bayilerin bize yaptığı kampanyaları anında müşteriye bizden de bir şeyler katarak yansıtmaktayız.Amacımız Karadeniz Bölgesinde bir ilki gerçekleştirmek, siz değerli Müşterilerimizi üstün kalite hizmet ve mal teminin de bulunmaktır.

 

Zengin ürün çeşidi ile hizmet veriyoruz

Firmamız hırdavat ve nalbur ağırlıklı geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bunun yanında elektrikli el aletleri, yalıtım malzemeleri, iş güvenliği ekipmanları, naylon branda ve çeşitleri, su hortumları, merdiven ve tekerlek çeşitleri ile hizmet vermektedir. Firmamız Kale Kilit, Samet, Cat El Aletleri, Meridyen Vida, İzofalt Yalıtım, Özcanlar Kapı Kolları, Atlas Zımpara, Dekor Rulo, Hassan El Aletleri, Doğuş Fırça, Türk Henkel, Master Ürünleri, Karbosan, Yakar El Aletleri, Yaparlar bayilikleriyle hizmet vermektedir.

IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.